Kaski İş Başvuru Formu

Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi yani Kaski personel alımlarına bu senede devam ediyor. Kaski iş başvurusu yapmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasından gerekli bilgileri alabilir ve açık iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresine yaptığınız iş başvurusu insan kaynaklarında yer alan personeller tarafından incelenir ve uygun bulunan kişilere geri dönüş sağlanarak işe alım sürecini başlatır.

Kayseri Su ve Kanalizasyon İdaresi ( KASKİ ) 1989 senesinde kurulmuştur. Kaski'nin hizmet alanı ise Kayseri bölgesinde bulunan ve kentin yararlandığı su kaynaklarını korumaktır. Kaski, Kayseri Büyükşehir Belediyesi çatısı altında faaliyetlerini en iyi şekilde yürütmektedir. Kaski'nin görevleri ise içme sularını güvenli ve temiz bir şekilde abone sahiplerine ulaştırmak ve bulunan su kaynaklarını en iyi şekilde korumaktır. Bunun yanı sıra kullanılmış suları ve atık sularını arıtarak şehirden güvenli bir şekilde uzaklaştırmaktır.

Böyle büyük bir şehrin su organizasyonunu sağlayan Kaski'de sizlerde çalışmak istiyorsanız hemen buradan Kaski iş başvuru formu doldurabilir ve Kaski'nin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

Kaski iletişim bilgileri;
Zümrüt Mah.Mustafa.Kemal Paşa Bul.No:186 P.K.:38090 Kocasinan / KAYSERİ
Santral: 0 352 337 09 45
Fax: 0 352 337 09 32Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.