Kaynak Holding İş Başvurusu

Kaynak Holding çeşitli iş pozisyonlarına personel almaya devam etmektedir. Sizlerde ülkemizin öncü holding kuruluşlarından birisi olan Kaynak Holding'de eleman olarak çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasından açık iş ilanlarını inceleyebilir daha sonrasında Kaynak Holding iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Kaynak Holding'de yer alan açık iş pozisyonları ise şöyledir; avukat İstanbul, Genel başvuru, stajyer ve iş geliştirme ve proje uzmanı gibi çeşitli alanlarda işçi alımı yapacaktır.

Kaynak Holding'in temelleri 1979 senesine kadar dayanmaktadır. Kaynak, o yıllardan günümüze gelene kadar bir çok gelişim ve yapılanma süreçlerinden geçmiştir. Bu yapılanma süreçleri şirketin daha da güçlenmesini sağlamış ve kaliteli hizmet vermesine olanak tanımıştır. Kaynak Holding, her sene gelişmiş ve büyümüş ülkemizin öncü, yenilikçi holding kuruluşlarından birisidir. Holding'in asıl kuruluş amacı kar etmek olsada insanlarımızın ve ülkemizin geleceği ile ilgili temel ihtiyaçları en kaliteli şekilde karşılamak amacı ile kurulmuştur.

Kaynak Holding, ilk zamanlarda sadece yayıncılık himeti veriyordu ancak ilerleyen yıllarda dağıtım, basım, perakende, bilişim, eğitim araçları ve medya gibi alanlarda da faaliyetlerine başlamıştır. Sizde 100'ü aşan ülkeyle ticaret yapan ülkemizin büyük holdingleri arasında yer alan Kaynak Holding'de çalışabilirsiniz. Tek yapmanız gereken buradan Kaynak holding insan kaynakları sayfasına ulaşmanızdur.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.