Knorr İş Başvuru Formu

Dünyanın bilindik markalarından birisi olan Knorr'da sizlerde personel eleman olarak işe başlayabilir ve şirketin tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Knorr şirketi Unilever çatısı altında yer aldığı için Knorr iş başvurusu yaparken Unilever insan kaynakları sayfasını kullanmanız gerekmektedir. Knorr'a yaptığınız iş başvurusu insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirmeye alınır daha sonra uygun olan kişiler arasında işe alım süreci başlar.

Knorr'un geçmişi 1800'lü senelere kadar dayanmaktadır. O yıllarda Carl Heinrich Knorr isimli kişi tarafından Knorr şirketi kurulmuştur. Knorr şirketi neredeyse her geçen gün büyümektedir ve dünyaca ünlü bir marka haline gelene dek büyümeye devam etmiştir. Dünyaca ünlü bir marka olabilmesine yardımcı olan asıl ürün makarnadır. Makarna üretimi 1892 yılında başlamıştır ancak 1911 yılında büyük bir gelişim yaşanmış Avrupa'nın en büyük makarna üreticisi haline gelmiştir. İşte bu makarna üretimi Knorr şirketinin dönüm noktası olmuştur.
2000'li yıllara gelindiğinde Knorr markası dünyanın seksen yedi ülkesine satılmaktadır. 2000 yılının Ekim ayında Knorr markası Unilever tarafından satın alınmıştır ve yeni sahibi olmuştur. Bundan önce 1978 yılında Knorr Türkiye pazarına girer ve Türk tüketicilere taze ve kaliteli ürünleri sunmaya başlar. İşte Knorr'un hikayeside böyledir. Sizlerde bu büyük dünyaca ünlü marka olan Knorr iş başvurusu yapabilir ve çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz. Knorr personel başvurusu için buradan yararlanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.