Lipton İş Başvuru Formu

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen soğuk çay, normal çay markalarından birisi olan Lipton çeşitli alanlarda personel eleman alımları gerçekleştirecektir. Lipton şirketi Pepsico firmasının bünyesinde barındığı için iş başvurularınızı Pepsico insan kaynakları sayfasından yapmanız gerekmektedir. Lipton'a yaptığınız iş başvurusu insan kaynakları departmanı tarafından incelenir ve işe alım süreci böylelikle başlamış olur.

Lipton şirketi Lipton İce Tea ürünü ile de ön plana çıkmaktadır. Lipton İce Tea soğuk çay 1993 senesinde üretilmeye başlandı ve piyasaya sürüldü. Lipton İce Tea, pepsico ile Unilever şirketlerinin yaptığı ortaklık ile piyasadaki değerini arttırmıştır. Bu iki taraf arasında yapılan ortaklık Lipton İce Tea içeceğinin piyasadaki konumunu güçlendirdi ve Lipton markası hızla yayılmaya, tüketicinin güvenini kazanmayı başardı. Lipton şirketinin bu kadar büyümesinin bir diğer önemli unsuru ise rakiplerinden farklı olarak piyasaya yeni bir içecek sunması oldu. Bu piyasada olmayan farklı içecek ile rakipleri ile rekabet edebilmesine olanak sağladı.
Soğuk Çay'ı Türkiye pazarına kazandıran Lipton, bu sektörün lideri konumunda yer almaktadır. Lipton İce Tea soğuk çay'ın içerisinde renklendirici ve koruyucu madde bulunmamaktadır tamamiyle doğal çaylardan üretilen içecek markası tüketicilerini yaz aylarında serinletmeye devam ediyor. Sizlerde soğuk çay sektörünün lideri olan Lipton İce Tea şirketinde çalışmak istiyorsanız hemen insan kaynakları sayfasından buradan iş başvurusu yapabilir ve çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.