Magnum İş Başvuru Formu

Dünyaca ünlü dondurma markası Magnum'da sizlerde çalışmak ister misiniz? Magnum şirketi Unilever'in çatısı altında barındığı için iş başvurusu yaparken Unilever insan kaynakları sayfasından yararlanabilirsiniz. Magnum'a yaptığınız iş başvurularınız insan kaynakları departmanı tarafından incelemeye alındıktan sonra işe alım süreçleri başlar. Magnum iş başvuru formuna yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Magnum, 1989 senesinde kurulmuş ve ilk olarak Almanya'da satışa sunulmuştur. Magnum dondurmasını rakiplerinden ayıran tek özellik eşsiz dondurması ve bitter çikolatasıdır. Magnum ürünlerini pazara sunduktan kısa süre sonra büyük bir satış oranına ulaşmış böylece hızlı bir büyüme yaşamıştır. Magnum dondurma şirketi 1994 senesinde Türkiye pazarına girmiştir ve dikkat çekici reklam filmleri ile Türk tüketicilerin ilgisini çekmeyi, pazarda tutunabilmeyi başarmıştır.
Magnum ürünlerinde kaliteye oldukça önem vermektedir. Ürünlerindeki kalitesi ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmaktadır. Magnum son zamanlarda marka bilinirliğini arttırmak amacı ile her yıl çekilişler düzenlemekte ve büyük ödüller dağıtmaktadır. Dünyanın en büyük dondurma şirketlerinden birisi olan Magnum iş başvurusu yapmak isteyen kişiler buradan yararlanabilirler. 



Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.