Özsüt İş Başvuru Formu

Özsüt şirketi personel alımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Özsüt her geçen gün büyümeye devam etmektedir ve bu nedenle personel ihtiyacı da günden güne artmaktadır. Özsüt iş başvurusu yapmak için şirketin insan kaynakları sayfasını ziyaret etmelisiniz bu sayfadan Özsüt iş ilanlarını takip edebilir ve size uygun iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. 

Özsüt, 1938 senesinde İzmir ilinde kurulmuştur. Özsüt kurulduğu yıllarda İzmir ilinde başlattığı tatlı serüveni ile hızlı bir büyüme yaşadı. Özsüt üretmiş olduğu ürünlerde kaliteye ve sağlığa oldukça önem vermektedir. Ürünlerine verdiği önem ve kalite müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Şirketin müşteri kitlesi arttıkça şube sayısında da artış yaşanmış hal böyle olunca fabrikalarında çalıştırmak için personel ihtiyacı doğmuştur. 

Özsüt şirketi personel açığını kapatmak için her sene bünyesinde çalıştırmak üzere çeşitli iş pozisyonlarına eleman alımları yapmaktadır. Özsüt gibi köklü ve başarılı şirkette sizlerde çalışmak istiyorsanız buradan insan kaynakları sayfasına ulaşarak Özsüt iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. 

Özsüt iletişim bilgileri;STP Gıda San. ve Tic. A.Ş.
Ulucak Köyü Organize San. Blg. Atatürk Mah. Ankara Asfaltı No:51 Kemalpaşa / İzmir
Telefon: 0 232 877 00 11 Faks: 0 232 877 00 121 yorum:

  1. Ben niyazi kara satış pazarlama sektöründe çalıştım yorsan gıda ve süt ürünlerinde İstanbul da oturuyorum ankaraya taşınmak istiyorum 0541 463 39 80

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.