Tropicana İş Başvuru Formu

Pepsico şirketinin bünyesinde barınan Tropicana içecek şirketinde sizlerde çalışmak ister misiniz? Tropicana içecek şirketi personel eleman alımlarını resmi web sayfasından yer alan insan kaynakları bölümünden gerçekleştirmektedir. Tropicana iş başvurusu yaptığınızda bu başvurular insan kaynakları bölümü tarafından detaylı bir incelemeye alınır daha sonra kabul edilirseniz işe alım süreci başlamış olur.

Tropicana, 1947 senesinde T. Rossi isimli kişi tarafından kurulmuştur. İçecek şirketi 1998 senesinde Pepsico bünyesinde dahil olmuştur. Tropicana içeceği Florida portakalları ile titizlikle üretilmekteydi ve 1990'lı yıllara gelindiğinde lezzeti keşfedildi. Lezzeti keşfedildiği dönemde hızlı bir büyüme yaşadı ve günümüze kadar gelebilmeyi başardı. Kısa sürede dünya markası  haline gelen Tropicana, 2012 verilerine göre 3 milyar dolardan fazla ciro yapmıştır.

Tropicana sadece ülkemizde değil 70'den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Ülkemizde ürettiği bazı meyve suları ise Afyon Vişne nektarı, Bursa şeftali nektarı, Malatya Kayısı nektarı, Amasya elma nektarı ve Anadolu karışık meyve nektarı gibi ülkemize özel üretimleri bulunmaktadır. Sizlerde bu dünya markası haline gelmiş olan Tropicana şirketinde çalışmak istiyorsanız hemen iş başvurusu yapabilirsiniz. Tropicana iş başvuru formuna ulaşmak için buradan yararlanabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.