TV2 İş Başvurusu

TV2 kanalında sizlerde personel eleman olarak çalışabilir ve tecrübe edinebilirsiniz. TV2, Doğan Yayın Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdürdüğü için TV2 iş başvurusu yaparken Yayın Grubu insan kaynakları sayfasından açık iş ilanlarını inceleyebilir daha sonra TV2 iş başvuru formu doldurabilir ve çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.
TV2 2012 senesinde yayın hayatına başlamıştır. TV2 kanalı daha öncelerden Tnt kanalıydı ve kanalı Doğan yayın gurubu satın aldıktan sonra ismi TV2 olarak değiştirilmiştir. Televizyon kanalında Kanal D ekranlarında biten program ve diziler ayrıca yabancı filmler yer almaktadır. Popüler yabancı ve filmlerin yanı sıra çocuklar için çizgi filmler de yayınlamaktadır.
Kurulduğu yıldan bir yol sonra yani 2013 senesinde HD yayın hayatına başlamıştır ancak Digitürk gibi ücretli yayın yapan kuruluşlardan izlenebilmektedir. TV2 her sene personel alımı yaptığı için bizde sizler için yani TV2'de çalışmak isteyen kişiler için iş başvurusu yapabilecekleri adresi paylaşıyoruz. TV 2 insan kaynakları sayfasından staj başvurusu da yapabilir ve zorunlu stajınızı öncü televizyon kanalında tamamlayabilirsiniz. TV2 iş başvurusu için buradan iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.