Yedigün İş Başvuru Formu

Ülkemizin en önemli gazlı içecek şirketlerinden birisi olan Yedigün her sene olduğu gibi bu senede personel eleman alımı yapmaktadır. Yedigün içecek şirketinde çalışmak istiyorsanız resmi web sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasından iş başvuru formuna ulaşabilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yedigün şirketi 40 yıldan fazladır ülkemizde meyveli gazoz üretimleri yapmaktadır. Yedigün üretmiş olduğu meyveli gazozlarda kaliteye önem vermektedir ve bu kalitenin sonucunda ise müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Yedigün şirketi meyveli gazoz pazarının büyük bir kısmına sahiptir ve günden güne pazar payını genişletmeye devam etmektedir. Bu sektördeki pazar payının büyük bölümüne sahip olmasının en önemli unsurları rakiplerinden farklı ve ürünlerinde daha fazla gerçek meyve suyu kullanmasıdır.

Yedigün'ün rakiplerinden tek farkı ürünlerinde daha fazla gerçek meyve suyu kullanıyor olmasıdır. İçecek şirketi günden güne büyümeye ve ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. İlk zamanlarda sadece portakallı gazoz üretimleri gerçekleştiren Yedigün, günümüzde mandalina, limon ve mojo orman meyveleri gibi daha saymadığımız ürünleri piyasaya sürmüştür. 2011 senesinde piyasaya sürülen Mojo orman meyveleri piyasaya sürüldükten sonra hızla tüketildi ve stok sorunu yaşandı bu nedenle şirket Mojo orman meyveli içeceğin üretimini durdurmak zorunda kalmıştır bunun sebebi ise meyvelerin zor bulunuyor olması ayrıca talebe tam olarak karşılık veremiyor olmasıydı.
Mojo orman meyveleri şimdilerde tekrardan üretiliyor. Sizlerde bu büyük gazlı meyveli içecek şirketinde işçi olarka çalışmak istiyorsanız hemen insan kaynakları sayfasından yani buradan iş başvurusu yapabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.