Atlas İnşaat İş Başvuru Formu 2015

Atlas İnşaat İş Başvuru Formu 2015

Atlas İnşaat firmasında sizlerde personel olarak işe başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Atlas İnşaat insan kaynakları sayfasını ziyaret etmeniz ve açık olan Atlas İnşaat iş ilanlarını incelemeniz olacaktır. Atlas İnşaat iş başvuru formunu doldururken doğru bilgiler ile doldurmanız gerekmektedir. Atlas inşaat'a yaptığınız iş başvurusu şirketin insan kaynakları departmanı tarafından incelendikten sonra sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Atlas İnşaat kurulduğu yıldan bu yana sektörün lideri olma hedefinde ilerlemektedir. İnşaat firması kurulduğu yıldan  bu yana bir çok inşaat projesinde yer almış ve bu aldığı projeleri kaliteli, sağlam bir şekilde müşterilerine  teslim edebilmiştir. Atlas İnşaat kaliteye önem verdiği kadar müşteri memnuniyetinede oldukça önem veren inşaat  şirketidir.
İnşaat firması İso kalite belgesi alabilmek için toplam kalite yönetici anlayışına uygun davranmış ve İSo 9001, 2000 belgelerini almaya hak kazanmıştır. Bu sergilediği kalite ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış Atlas İnşaat'da çalışmak istiyorsanız insan kaynakları sayfasından iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Atlas İnşaat iş başvuru formu için tıklayınız...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.