Diski İş Başvuru Formu

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi yani Diski açık iş pozisyonu oldukça bünyesine dahil etmek üzere personel eleman alımı yapmaktadır. Diski iş başvurularını resmi web sitesi aracılığı ile ya da yan ilan siteleri ile duyurmaktadır. Bu nedenle Diski iş ilanlarını resmi web sitesinden takip edebilir ve açık iş pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Diski'ye yaptığınız iş başvuruları insan kaynakları departmanı tarafından incelemeye alınır daha sonra işe alım süreci başlatılır.

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi 1995 tarihinde kurulmuştur. Diski'nin kuruluş amacı ise şehirde yer alan her türlü içme suyunu korumak, içme suyunu güvenli ve sağlıklı şekilde abone sahiplerine ulaştırmaktır. Bunun yanı sıra kullanılmış ve atık suları temizleyerek şehirden uzaklaştırmak Diski'nin başlıca görevleri arasında yer almaktadır. Ayrıca şehire inen yağmur sularını yerleşim yerlerinden uzaklaştırarak su birikintilerini önlemekte Diski'nin görevleri arasında yer almaktadır.
Yani Su ve Kanalizasyon İdareleri şehirler için önemli bir kuruluştur. Diski iş başvurusu için iletişim bilgilerinden ya da resmi web sitesi olan yani buradan yararlanarak iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bazı su ve kanalizasyon idareleri bünyesinde stajyer elemanlarda çalıştırmaktadır ancak Diski'nin sitesinde buna rastlayamadık. Diski staj başvurusu yapmak istiyorsanız iletişim bilgileri kullanarak bilgi edinebilirsiniz.

Diski iletişim bilgileri;
Telefon: 0 (412) 252 29 90 (Pbx)
Fax: 0 (412) 252 39 57
Adres: Toptancılar Sitesi Bitişiği, Bağcılar Mahallesi Yeni Hal Caddesi
Bağlar - DİYARBAKIRHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.