Eshot İş Başvuru Formu 2015

Eshot İş Başvuru Formu

Eshot, İzmir Büyükşehir Belediyesinin otobüs işletme şirketinin ismidir. Eshot her geçen gün büyümeye devam ettiği için düzenli olarak bünyesine dahil etmek üzere personel işçi alımı yapmaktadır. Eshot'da sizlerde personel olarak çalışmak istiyorsanız Eshot insan kaynakları sayfasından iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Eshot'a yaptığınız iş başvurusu şirketin insan kaynakları departmanı tarafından incelemeye alınır daha sonra uygun bulunan kişilere geri dönüş yapılmaktadır.

Eshot, 1943 senesinde İzmir Belediyesine bağlı olarak faaliyetlerine başlamıştır. Eshot ismi Elektrik Su Havagazı Otobüs ve Troleybüs'ün kısaltılmış halidir. Eshot'a bağlı bir çok işletme öncelerde çalışıyordu ancak son zamanlarda yapılan düzenlemeler ile bu işletmeler birbirlerinden ayrıldı ve şuanda sadece otobüs bölümü çalışmaktadır. Eshot, İzmir ilinde yer alan kişilerin ulaşımını sağlayan ve günden güne büyümeye devam eden bir kuruluştur.
Günden güne otobüs filosunu arttırmaya devam eden Eshot, İzmirlilerin ulaşım ihtiyacını her daim karşılamaktadır. Eshot gibi bir kuruluşda personel işçi olarak çalışmak istiyorsanız hemen buradan Eshot insan kaynakları bölümünden iş başvuru formu doldurabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.