İkbal Gıda Bayilik Başvurusu

Son zamanların büyüyen gıda şirketi İkbal Gıda yeni bayilikler vermek için hazırlık yapmaktadır. Sizinde aklınızda yeni bir iş kurma fikri varsa ve bayilik alarak bu işi kurmak istiyorsanız İkbal Gıda'nın sunduğu bayilik fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. İkbal Gıda bayilik başvurularını resmi sitesinde yer alan bayilik başvuru formu sayfasından gerçekleştirmektedir. İkbal Gıda'ya yaptığınız bayilik başvuruları incelendikten sonra sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

İkbal Gıda şirketi kurulduğu yıldan beri sürekli gelişmektedir. Bu büyümesinin en önemli etkilerinden biriside vermiş olduğu bayiliklerdir. İkbal Gıda verdiği bayilikler ile ismini bir marka haline dönüştürmüş ve bir çok kişiye iş imkanı sunmuştur. İkbal Gıda'nın bayisi olmak istiyorsanız iletişim bilgilerinden yararlanabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Birazda İkbal Gıda'nın tarihçesinden bahsedersek şirketin geçmişi 1922 senesine kadar dayanmaktadır ve o yıllardan günümüze kadar başarılı bir şekilde gelebilmeyi başarmıştır. İkbal Gıda kaliteden ödün vermeden tüketicilerin hizmetlerini en iyi şekilde karşılamaya özen göstermektedir. İkbal Gıda bayilik başvurusu sayfamızın devamından Gıda şirketinin iletişim bilgilerinden  yararlanarak bilgi edinebilirsiniz.

İkbal Gıda iletişim bilgileri;
Adres: Yenişehir Mahallesi Gökdoğan Sokak No: 1 34779 Ataşehir / İSTANBUL
Tel: +90 216 456 90 05
Fax: +90 216 456 90 111 yorum:

  1. Gıda pazarlama sektöründe çalıştım şoför olarak çalışmak istiyorum avrupa geneli bölge bilgim var çalışmak istiyorum 0553 133 78 03

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.