Kanal 7 İş Başvuru Formu

Türkiye'nin bilindik ve öncü televizyon kuruluşlarından birisi olan Kanal 7'de sizlerde personel olarak çalışabilirsiniz. Kanal 7 günden güne büyümeye devam eden başarılı bir televizyon kanalıdır hal böyle olunca personel ihtiyacı da günden güne artmaktadır. Kanal 7 televizyon kanalında personel olarak çalışmak istiyorsanız Kanal 7 insan kaynakları sayfasından gerekli bilgileri inceleyebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz. Kanal 7'ye yaptığınız iş başvurusu insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenir daha sonra işe alım süreci başlamış olur.

Kanal 7 televizyon kanalına sadece iş başvurusu değil staj başvurusuda yapabilirsiniz. Kanal 7 staj başvurusu yapmak için yine aynı insan kaynakları sayfasından başvuruda bulunabilirsiniz. Yaptığınız staj başvuruları incelendikten sonra sizlere geri dönüş yapılacaktır. Kanal 7 kanalının biraz da tarihçesinden bahsedelim.
Kanal 7 1994 senesinde kurulmuştur ve merkez olarak İstanbul'u seçmiştir. Kanal 7 kuruluşundan 1999 senesine kadar logosunu kullanmış daha sonra ikinci logosuna geçiş yapmıştır. Kanalın her yapılanma sürecinden logo değişikliği yapılmış ve daha da güzelleştirilmiştir. Kanal 7 kurulduğu günden bu yana sürekli gelişmiş ve teknolojiyi yakından takip ederek kendisini geliştirmiştir. Kanal 7'nin kardeş kanalları ise Ülke TV, Yurdum TV, Radyo 7 ve Kanal 7 Avrupa'dır.

Kanal 7 televizyon kanalının iletişim bilgileri ise şöyledir;
Kanal7 TV Otakçılar Cd. No:78 Eyüp/İSTANBUL 0212 437 80 80
Posta Adresi Kanal7 TV Otakçılar Cd. No:78 Eyüp/İSTANBUL
Telefon ve Faks Tel: 0212 437 80 80 Faks: 0212 437 85 98
kanal7@kanal7.com1 yorum:

  1. Slm ben niyazi kara şoförlük olarak çalışmak istiyorum avrupa geneli bilgiliyim

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.