Nata İnşaat İş Başvurusu

Nata İnşaat firmasında çalışmak istiyorsanız sayfamızdan Nata İnşaat insan kaynakları sayfasına ulaşarak açık olan iş ilanlarını inceleyebilirsiniz. Nata İnşaat iş başvurusu alırken kendi sitesinde yer alan insan kaynakları bölümünden yararlanmaktadır. Nata İnşaat firması bünyesinde bir çok kişiyi istihdam etmektedir. Eğer sizde inşaat şirketinin yayınladığı iş ilanlarından yararlanmak istiyorsanız hemen iş başvurusu yapabilirsiniz.

Nata İnşaat şirketine yaptığını iş başvurusu firmanın insan kaynakları departmanı tarafından incelemeye alınmaktadır. Bu yapılan incelemenin ardından işe uygun olan kişilere geri dönüş yapılmakta ve gerekirse iş görüşmesine davet etmektedir. Bu yapılan inceleme ve görüşmenin ardından işe alım süreci başlamış olur. Nata İnşaat, 1987 yılında kurulmuş ve halen daha günümüzde faaliyetlerine devam etmektedir. Şirket ilk kurulduğu zaman adi ortaklık olarak kurulmuş daha sonra 1990 yılına gelindiğinde adi ortaklık şirketleşmeye giderek Nata İnşaat markası kurulmuştur.

Nata İnşaat şirketleştikten sonra bir çok önemli inşaat projelerinde yer almış ve bu projeleri başarı ile tamamlamıştır. İnşaat firması başarılı yapan en önemli unsur ise yüksek kalite, düşük maliyet ve aldığı projeyi kısa sürede teslim etmesidir. Nata İnşaat kalite ve müşteri memnuniyetine önem vermekte ve kişilere yaşanabilir bir ortam oluşturmaya çalışmaktadır. Nata inşaat 36 yıldır geçirdiği bu sektörde önemli projelere imza attı demiştik işte bu projeler ise şöyledir; Forum Trabzon AVM, Yaşam merkezi inşaatı, Trabzon dünya ticaret merkezi, Rumeli Holding Medya ve son olarak Doğa Printing Center gibi projelerde yer almıştır.

Bu saydıklarımız sadece bazı projelerdir saymadığımız bir çok proje gerçekleştirmiştir. Nata inşaat şirketinde çalışmak isteyen kişiler buradan insan kaynakları sayfasına ulaşarak iş başvurusu yapabilirler.

Nata İnşaat iletişim bilgileri;
Merkez: Ufuk Üniversitesi Cad. Ambrosia Teknomed Plaza 18/48 Çukurambar/ANKARA
Tel: 0312 285 54 36
Faks: 0312 285 63 06
E-posta: nata@natainsaat.com1 yorum:

  1. slm ben mustafa demircı kalfasıyım birçok ınsaata demırcı kalfalıgı yaptım 25 ve uzerınde ekıbım vardır.yurt dısında calışmak ıstıyorum.refaranslarım vardır.adanada hes de kalfalık yaptım ankara da sudeposu 60 adet vılla.istanbulda metro ınsaatı ve pek çok yerde çalıştım sızınle çalışmaktan menmun oluruz 0545 501 13 22

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.