Taca İnşaat İş Başvuru Formu

Taca İnşaat iş başvurusu yapmak istiyorsanız şirketin insan kaynakları bölümünden bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Taca İnşaat belli aralıklar ile bünyesine dahil etmek üzere çeşitli iş bölümlerine personel alımları yapmaktadır. Sizler için sayfamızda Taca İnşaat'da yer alan açık iş ilanlarını paylaşıyoruz. Taca İnşaat'da yer alan açık iş pozisyonları şöyledir; Planlama teknikeri, makine teknikeri ve İnşaat mühendisi alımları gerçekleştirecektir. Bu saydığımız sadece bazı açık iş pozisyonlarıdır ilgili ilan sitesinden daha fazlasını bulabilirsiniz.

Taca İnşaat, 1988 senesinde kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. İnşaat firmasının kuruluş tarihi kayıtlarda 1988 olarak geçsede geçmişi Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş yıllarına kadar dayanmaktadır. Yani üç nesildir inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir ve bu üç nesillik tecrübesi ile projelerini en iyi şekilde tamamlamaktadır. Taca İnşaat bu tecrübesinin yanı sıra yine kendisini geliştirmeyi ve tecrübesini daha da ileri götürmeyi hedeflemektedir. Taca inşaat sektöre giriş yaptığı günden bu yana aldığı bütün inşaat projelerini en iyi şekilde tamamlayıp müşterilerine teslim etmiştir.
Taca inşaat yenilikçi yapısı ve teknolojiyi yakından takip etmesi ile sektördeki başarısını daha da ileriye götürmektedir. Sürekli yenilenen inşaat şirketi bünyesine dahil etmek üzere yetenekli, çalışkan ve takım çalışmasına uyumlu işçi, elemanlar aramaktadır. Sizlerde neredeyse 3 nesildir faaliyetlerini sürdüren inşaat firmasından çalışmak istiyorsanız buradan insan kaynakları sayfasına ulaşarak Taca inşaat iş başvuru formu doldurabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.