Türksat İş Başvuru Formu

Türksat şirketinde yer alan açık iş ilanlarına iş başvurusu yapmak için doğru adrestesiniz. Türksat açık iş pozisyonu oldukça iş ilanları yayınlamaktadır ve sizde bu iş ilanlarını inceleyerek Türksat şirketine iş başvurusu yapabilirsiniz. Türksat'a yapacağınız iş başvurusu şirketin insan kaynakları bölümünce incelenir daha sonrasında uygun bulunan kişilere geri dönüş sağlanarak iş görüşmesine çağrılırsınız.

Türksat Uydu Haberleşme şirketi 1994 senesinde kurulmuş ve o günden bu yana büyük bir gelişme yaşamıştır. Türksat ülkemizin tek uydu ve kablo operatörüdür. Şirketin altıyüz'ü aşkın radyo ve tv yayını bulunmaktadır. Türksat firmasının TV yayınının yanı sıra internet bağlantısı, kablo tv, veri transferi ve Voip gibi hizmetleri bulunmaktadır. Ankara merkezli TV yayın şirketi ilk uydusunu 1994 senesinde fırlatmış ancak kısa bir süre sonra infilak etmiştir. Bundan yıllar sonra üçüncü uydusu olan Türksat 1C uydusunu fırlatmış ve sorunsuz olarak bu uydu ile hizmetlerine devam etmiştir.
Türksat'ın hizmetleri arasında yer alan Kablo TV 2005 yılında Türk Telekom tarafından satın alınmıştır. Bu aldığı kablo tv yayını ile tüm kablotv ve kablointernet hizmetlerini elinde bulundurmaktadır. Ülkemizin ilk ve tek uydu şirketlerinden birisi olan Türksat'da çalışmak için buradan insan kaynakları sayfasına ulaşabilirsiniz.

Adres : Konya Yolu 40 KM. Gölbaşı Ankara Türkiye / TURKEY
Telefon : +90 312 615 3000
Faks : +90 312 499 5115
E-posta : info@turksat.com.tr1 yorum:

  1. Şirketınizde çalışmak için başvuru formunu dolduramıyorum siteden çıkıyor

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.