Little Big İş Başvuru Formu 2015

Little Big İş Başvuru Formu

Little Big kısa ismiyle LTB şirketinde sizlerde çalışmak istiyorsanız şirketin insan kaynakları sayfasından LTB iş  başvurusu yapabilirsiniz. LTB şirketinde yer alan iş ilanlarını takip etmek için yine şirketin insan kaynakları sayfasını incelemelisiniz. Little Big'e yaptığınız iş başvurusu şirketin insan kaynakları departmanı tarafından incelemeye alınır daha sonra işe alım süreci başlamış olur.

Little Big, Çak Tekstil firmasının bünyesinde barınmakta ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Tekstik dünyasının tanınmış şirketlerinden birisi Çak Tekstil yarım asırlık tecrübesini kullanarak günümüze kadar gelebilmeyi başarmış ve yan  markalar oluşturarak büyümeye devam etmiştir. Çak Tekstil, 1995 senesinde Little Big markasını oluşturarak giyim sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.
Bu oluşturduğu markaya önem veren Çak Tekstil, tüm yatırımlarını LTB şirketine yönlendirmiş ve markayı güçlendirmiştir. Şuanda ülkemizde 600'ü aşkın satış noktası ile müşterilerinin hizmetlerini en iyi şekilde karşılayan Little Big personel  alımlarına devam etmektedir. Little Big'de çalışmak istiyorsanız hemen buradan LTB iş başvurusu yapabilir ve bir  iş sahibi olma şansını yakalayabilirsiniz.

LTB'de yer alan açık iş pozisyonları;
  • Satış Danışmanları / Türkiye Adana, Ankara, Antalya... 
  • YENİ MEZUN TEKSTİL MÜHENDİSİ İstanbul(Avr.) LTB JEANS
  • Model İstanbul(Avr.)
  • PR Marketıng Sorumlusu
  • Grafik DesignerHiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.