Nokia İş Başvuru Formu

Nokia telefon üreticisi bünyesine dahil etmek üzere yetenekli, güler yüzlü ve takım çalışmasına uyum sağlayacak personel eleman alımları yapacaktır. Nokia iş başvuru formu için şirketin insan kaynakları bölümünü incelemeniz ve daha sonra açık olan iş ilanlarını takip etmeniz yeterli olacaktır. Nokia'da açık olan iş ilanlarından size uygun olan var ise hemen iş başvurusu yapabilir ve Nokia'da personel olarak çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Nokia, 1871 senesinde Finlandiya'da kurulmuştur. Şirket kurulduğundan bu yana telefon üretimleri gerçekleştirmiş ve 2000'li yıllarda çıkartmış olduğu modeller ile rakiplerinin önüne geçerek büyük bir başarı sağlamıştır. Nokia'nın bu başarısı çok fazla sürmedi ve şirket eski satışlarını bir daha yakalayamadı. Bunun en büyük etkeni ise teknoloji şirketinin teknolojiye ayak uyduramaması ve kendini yenilememesi olmuştur. Nokia'nın rakipleri android işletim sistemlerine geçiş yaparken Nokia inat ederek Symbian işletim sistemine yoğunlaşmış ve Android işletim sistemine geçmeyeren en büyük stratejik hatasını yapmıştır.

Bu yaptığı stratejik hata şirketi batma noktasına kadar taşımış ama halen daha Symbian işletim sisteminden vazgeçmemiş ve şirketi Microsoft'a satılmıştır. Nokia firması Microsoft şirketine satıldıktan sonra yeniden yapılanma sürecine girmiştir. Bu yapılanma sürecinde daha da büyümeyi hedefleyen Nokia şirketinin personel ihtiyacı da doğal olarak artmıştır. Nokia şirketinin bu yapılanma sürecinden sizde yararlanmak istiyor ve açık olan iş ilanlarından yararlanmak istiyorsanız hemen buradan Nokia iş başvurusu yapabilirsiniz.

Nokia şirketine yaptığınız iş başvurusu şirketin insan kaynakları bölümü tarafından incelendikten sonra sizlere geri dönüş yapılacaktır.1 yorum:

  1. Merhabalar aynur ben şuan iş aramaktayım daha önce özel bir hastanede vezne görevlisi şuanda özel bir şirkette ön muasebe olarak çalışmaktayım ayrılma sebebim maaş eyüp alibeyköyde oturuyorum

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.