Şansa Davet Başvuru Formu

Kanal D ekranlarının yeni yarışma programı Şansa Davet yakında izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Yarışmanın sunucusu yine sempatik sunucu Yiğit Alıcı olacaktır. Yarışma oldukça büyük bir alış veriş merkezinde geçecektir ve her an sizlere de şans vurabilir.

Şansa Davet isimli yarışma programına katılmak için yapmanız gereken kanald.com.tr sitesinde yer alan Şansa Davet başvuru formunu doldurmanız olacaktır. Ancak başvuruda bulunmadan önce yapmanız gereken bir ekip kurmak ve alış veriş listesi oluşturmak. Bu işlemleri tamamladıktan sonra başvuru formunu eksiksiz ve doğru kişisel bilgileriniz ile doldurmanız gerekmektedir.

Yarışmada sadece 7 soruyu bilmeniz gerekiyor ve bu 7 sorunun sonunda eğer doğru bilirseniz 15.000 Türk Lirası ödül bulunmaktadır. Ayrıca 7 soruyu bilen kişilere yaptıkları alış verişler finalde tamamen ücretsiz olarak sizlere verilecektir. Diğer yarışmalardan oldukça farklı bir içeriğe sahip olan bu Şansa Davet isimli yarışma programına sizlerde kendinize güveniyorsanız katılabilirsiniz.

Yakında başlayacak olan bu yarışma programında sizlerde yer almak ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli dadikalar geçirmek ayrıca keyfin yanı sıra ödül kazanmak istiyorsanız hemen Şansa Davet yarışmasına başvuru yapabilirsiniz.

Şansa Davet başvuru formu için buradan yararlanabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.