Tek Süt İş Başvuru Formu

Tek Süt şirketinde personel eleman olarak sizlerde çalışmak istiyorsanız sayfamızdan gerekli bilgileri alabilir ve Tek Süt'e iş başvurusu yapabilirsiniz. Tek Süt eleman alımlarını resmi internet sitesi üzerinde yer alan insan kaynakları sayfasından gerçekleştirmektedir. Bunun için yapmanız gereken Tek Süt insan kaynakları sayfasına giderek iş başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Şirketin insan kaynakları bölümü iş başvurunuzu uygun bulursa sizlere geri dönüş sağlayacaktır.

Tek Süt, 1956 senesinde ilk süt üretimini gerçekleştirmiştir. Tek Süt isimli şirket sadece süt üretimi değil yoğurt ve peynir üretimleri de gerçekleştirmektedir. Süt şirketi kurulduğu yıldan bu yana sürekli kendisini geliştirmiş ve ürün yelpazesini genişleterek günümüze kadar gelebilmeyi başarmıştır. Her geçen gün büyümeye devam eden Tek Süt firması büyüdükçe bünyesine dahil edeceği personel ihtiyacı da arttığı için çeşitli iş pozisyonlarına eleman alımları yapacaktır.

Tek Süt gibi teknolojiyi ve insan ihtiyaçlarını yakından takip eden şirket 2001 senesinde krem peynir üretimine başlamış ve krem peynir'i piyasaya sürmüştür. Krem peynir zamanla kişiler tarafından beğenilmiş ve üretimlerine devam etmiştir. Günümüzde krem peynir kahvaltılarda oldukça sık tüketilen besinler arasında yer almaktadır. 2006 senesinde Irak bayiliği verilmiş ve dış ülkelere ihracat yapmaya başlamıştır.

Sürekli gelişen ve yeniliğe açık olan süt şirketinde çalışmak için hemen Tek Süt insan kaynakları sayfasından iş başvurunuzu yaparak çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Tek Süt iş başvuru formu için tıklayınız.


1 yorum:

  1. Yorsan gıda ve süt ürünlerinde 8 sene calistim 3 sene sevkiyat 5 sene soğuk satış sipariscilik olarak unmas ta çalıştım ve son olarak ülker aytacta çalıştım avrpa yakası geneli bölge bilgim var çalışmak istiyorum sizinle 0553 133 78 03. 0541 463 39 80

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.