Zafer Gazoz İş Başvuru Formu

Zafer Meşrubat ve Gıda şirketi her geçen gün büyümeye devam etmekte böylece bünyesine dahil edeceği personel sayısı da her geçen gün artmaktadır. Zafer Gazoz iş başvuru formunu kendi sitesindeki insan kaynakları sayfasından yayınlamaktadır. Gazoz şirketine iş başvurusu yapmak için şirketin insan kaynakları sayfasını takip ederek açık olan iş ilanlarına başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Zafer Gazoz, Türkiye'de kurulan en köklü ve başarılı gazoz firmalarından birisidir. Zafer Gazoz, 1934 senesinde Mustafa Lütfi Özdemir isimli kişi tarafından Denizli ilinde kurulmuş ve aynı yıl içerisinde üretimlerine başlamıştır. Şirket 1992 yılına kadar aynı üretim tesislerinde devam etmiş daha sonra 1992 yılında Denizli Zeytinköy'de bulunan yeni tesisine geçiş yapmıştır.


Şirketin sektörde 70 yıllık tecrübesi bulunmaktadır ve bu tecrübesi ile tüketicilerinin damak tadına uygun gazoz aroması ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. İçecek şirketini rakiplerinden ayıran en önemli özelliği ise gazoz'da bulunan farklı aromasıdır. Bu farklı aroması ile bir çok tüketicinin ilgisini çekmeyi başarmış ve yine bu aroma ile sektörde başarıyı yakalamıştır. Bu kaliteyi koruyabilmek için son teknoloji makinalar ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. Zafer Gazoz kaliteye verdiği önem kadar hijyene'de önem vermekte ve insan sağlığını düşünerek ürünlerini piyasaya sürmektedir.

Zafer Gazoz gibi sektörün öncü firmasında sizlerde personel eleman olarak çalışmak istiyorsanız hemen Zafer Gazoz iş başvurusu yapabilir ve çalışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Zafer Gazoz iş başvurusu için tıklayınız..Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.