Yurtiçi Kargo İş Başvuru Formu 2015

Yurtiçi Kargo iş başvurusu

Ülkemizde kargo sektöründe faaliyet gösteren ve kargo sektörünün öncü firması Yurtiçi Kargo 2015 yılında personel eleman alımları yapacaktır. Yurtiçi Kargo firmasında 2015 yılında kurye, şoför ya da normal personel olarak çalışmak istiyorsanız hemen açık iş ilanlarını inceleyebilir ve Yurtiçi Kargo'ya iş başvurusu yapabilirsiniz.

Yuriçi Kargo şirketine sizlerde iş başvurusu yapabilir ve çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.
Yurtiçi kargo 1982 senesinde kurulmuştur ve Arıkanlı Holding'in bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Karo şirketinin önceliği müşteri memnuniyeti ve gönderilen kargoları zamanında, güvenilir bir şekilde müşterilerine ulaştırmaktır. Şirketin çeşitli kargo gönderim sistemleri bulunmaktadır bunlar Gün tercihli, tahsilatlı gönderi, vip ve kapıda ödemeli gönderi yapmaktadır.

Bu kapıda ödemeli sistem son yıllarda en çok kullanılan kargo gönderim şeklidir. Alıcı ve satıcı açısından güvenilir bir kargo gönderim şeklidir. 2006 senesinde ise kargo paketleme hizmetini faaliyete koymuştur. Bu kargo paketleme hizmeti hediye kutuları, normal kargo poşeti, standart kutular ve Türkiye'de ilk olarak uygulanan kırılabilecek ürünler için havalı paket sistemi müşterilerine sunulmuştur.

İnternetin ve internet alışverişlerinin çoğalması nedeni ile 2011 senesinde internet şubesi, ipad ve iphone üzerinden online kargo hizmetlerini başlatmıştır. Yurtiçi kargo 1996 senesinden itibaren yurt dışına da kargo gönderileri yapmaya başlamıştır. Bu büyük kargo şirketinde çalışmak istiyorsanız iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo'da yer alan iş ilanları;

  • İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdür Yardımcısı Gaziantep
  • ERP Technical Specialist / Project Leader İstanbul
  • Proje Lideri-Yazılım Uzmanı
Yurtiçi Kargo iş ilanları 2015 için buradan iş ilanlarını takip edebilirsiniz.1 yorum:

  1. mersin tarsus dogumluyum tarsustan ikamet etmekteyım sızınle çalısmakistıyorum 23 yasında evlıyım deneyımım var 05302814073

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.