Koç Holding İş Başvuru Formu 2015

Koç Holding iş başvurusu

Koç Holding her sene olduğu gibi bu senede çeşitli iş pozisyonlarına eleman alımı yapacaktır. 2015 yılında ülkemizin en büyük holding'i olan Koç Holding'de çalışmak istiyorsanız Koç Holding insan kaynakları sayfasından gerekli bilgileri inceleyebilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Koç Topluluğu Yetkinlikleri:​

• Yön Belirleme
•​​ Takım Çalışması
• İletişim
• İşbirliği Geliştirme
• Sonuç Odaklılık
• Yaratıcılık ve Girişimcilik
• Kendini ve Çalışma Arkadaşlarını Geliştirme
• Farklılıklara Uyum ve Yönetme
• Müşteri Duyarlılığı ​

Ülkemizin en önemli ve bilindik holdinglerinden birisi olan Koç Holding'e iş başvurusu yapacaksanız doğru adrestesiniz. Koç Holding her sene personel eleman alımı yapmaktadır. Koç Holding personel alımı yaparken resmi web sitesinde yer alan insan kaynakları sayfasını kullanmaktadır. Koç Holding'e yaptığınız iş başvurusu insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirmeye alınır ve daha sonra işe alım süreci başlamış olur.

Koç Holding, 1926 senesinde Vehbi Koç isimli kişi tarafından kurulmuştur. Kurulduğu yıldan günümüze gelene kadar bir çok zorluk ile karşılaşan şirket yinede başarılı bir şekilde günümüze kadar gelebilmeyi başarmıştır. Koç Holding şuanda Türkiye'nin en büyük özel kuruluşları arasında yer almaktadır. Koç Holding'in ana merkezi İstanbul Üsküdar'da bulunmaktadır. Vehbi Koç, 1950'li senelere gelindiğinde sanayi alanına yatırımlar yapar daha sonra gıda sektörüne ve elektrikli ev aletleri gibi daha saymadığımız sektörlere giriş yapar.
Vehbi Koç, bu riskli girişimciliğin karşılığını en iyi şekilde alır ve başarıyı yakalar. 1963 senesine gelindiğinde şirket sayısı 25'e ulaşmıştır. Bu yirmi beş şirketi tek bir çatı altında toplamak isteyen Vehbi Koç, holding kurmaya karar verir ve ortaya Koç Holding çıkar. Günümüzde Koç Holding bünyesinde barınan şirketler ise Beko, Arçelik, Mogaz, Grundig, Elektra Bregenz, Akpa, Opet, Tüpraş, Otokar Otomotiv, Türk Traktör, Otokoç, Koç Flat Kredi, Ark inşaat, Koç Bilgi ve Savunma, Divan Turizm ve Bilkom gibi daha saymadığımız bir çok şirket Koç Holding bünyesinde faaliyetlerine en iyi şekilde devam etmektedir. Sizlerde bu ülkemizin en büyük holdinglerinden birisinde eleman olarak çalışmak istiyorsanız hemen buradan Koç Holding iş başvuru formuna ulaşabilirsiniz.2 yorum:

  1. merhaba ben konyadan mehmet özel güvenlik sertifikası kimliğim var ihtiyaç olursa çalışmak isterim

    YanıtlaSil
  2. Slm şoförlük için iş arıyorum özel şoför veya sevkiyatbsoforu 0553 133 78 03

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.