Patron Yarışması Başvuru Formu 2015

Patron Yarışması Başvuru Formu 2015
Yakında Star TV ekranlarında başlayacak olan Patron isimli programda sizlerde yer almak istiyorsanız Star TV resmi web sitesinde yayınlanan başvuru formundan yararlanabilirsiniz. Patron başvuru formunu doldurmak için tek yapmanız gereken Star TV’nin sitesine giderek başvuru formunu doldurmanız olacaktır.Patron Yarışmasının konusu nedir? Star TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanacak olan bir stilist programıdır. Yarışmacılar stilistlerden oluşacak ve jurinin kendisi için verdiği görevleri yerine getireceklerdir. Bu görevler bir süreye bağlı olacak ve bu süre içerisinde jurinin verdiği görevi yerine getirecektir. Kıyasıya mücadelede kendinize güveniyorsanız sizlerde yer alabilir ve yarışabilirsiniz.

Patron yarışmasının ödülü nedir? Patron yarışmasında birinci gelen stilist 10.000 TL’lik ödüle sahip olacaktır.

Sizlerde kendinize güveniyor ve ben bu yarışmada başarı sağlayabilirim diyorsanız hemen Star TV’nin Patron programı için yayınladığı başvuru formundan yararlanabilirsiniz. Patron yarışma başvuru formunu doğru bilgileriniz ve ciddiyet ile doldurmanız gerekmektedir.

Patron Yarışması Başvuru Formu 2015 için tıklayınız.


1 yorum:

  1. Adim mehmet YILDIRIM 2001 MESLEK LISESI MEZUNUYUM.1984 DOGUMLUYUM. ANTALYADA 5 YILDIZLI OTELLERDE TEKNIK SEFLIK YAPTIM .MERSIN ERDEMLIDE OTURUYORUM.SANTRAL BAKIM ONARIM, USTALIK BELGEM ,DIPLOMAM ,ILKYARDIM SERTIFIKAM ,IS GUVENLIGI SERTIFIKALARIM MEVCUT. BA2 EHLIYETIM VAR.MERSIN BOLGESINDE CALISMAK ISTIYORUM.5348508889

    YanıtlaSil

Yorum yapmak için asağıdan 'yorumlama biçimini' anonim ya da adı/url seçip daha sonra yorumunuzu yazınız. Yorumlarınız denetlendikten sonra yayınlanacaktır.

Yorumlarınızda telefon numarası yazmayınız. Yazan kişiler kendi sorumluluğundadır.

Rastgele İlanlar

Popüler Yayınlar

Kategoriler

Blogger tarafından desteklenmektedir.